Casper Ankara - Casper Ankara Satış - Casper Ankara Servis - Dugan Bilgisayar 25 Yıllık Hizmet Deneyimleri Casper ile

Kullanıcı Oyu: 1 / 5

Yıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

CASPER Ankara Kullanım Kuralları siz değerli ziyartçilerimizin sitemizi kullanırken istenmeyen durumlarla karşılaşmamanız için hazırlanmıştır. Ziyaretçilerimizin bu kurallara dikkat etmeleri ve güvenlikleri için uymaları zorunludur. CASPER olarak internetin temel felsefesi olan özgürce bilgi ve düşünce paylaşımı doğrultusunda normal koşullar altında site kullanımınızı izlememekteyiz. Tarafınıza sunulan hizmetlerimiz aracılığı ile üçüncü şahıs ve/veya kuruluşlar ile yapmakta olduğunuze-posta gönderimlerinizde izlenmemektedir.

Buna karşılık Türkiye ve Uluslararası kanunlarca yasal olmayan, başkalarına veya CASPER’a zarar verebilecek veya aşağıda belirtilen kullanım kurallarına aykırı durumlarda müdahale edebiliriz. Bu durum aynı zamanda Resmi Makamlarla paylaşılır.

Kullanım kurallarının ihlal edilmesi durumunda size sağlamakta olduğumuz servisleri durdurabilir veya iptal edebiliriz. Öncesinde sözlü ya da yazılı uyarıda bulunmayabiliriz.

Casper Ankara'da Dugan Bilgisayar ile birlikte Kurumsal ürün satışları yapmaktadır. Casper Ankara Google aramalarında bizler ilk sırada Casper ile çlaışan Kurumsal firma olarak tüm müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bizleri Ankara'da Casper ürünleri ile ilgili teknik servis casper, casper teknik servis, casper satış, casper bakım işi, 

Tüm bu nedenlerden dolayı Kullanım Kurallarını dikkatle okumanızı rica ederiz

 

casper logo ile ilgili görsel sonucu

Dugan Bilgisayar Hakkında

1997 yılından beri sektörde kazandığı tecrübesini, 2002 yılında Kurumsal Satış ve Satış Sonrası Hizmet Ürünlerini kapsayacak bir yapıya dönüştürerek, geniş müşteri pörtföyüne sahip bir şirket olarak bugünkü seviyesine gelmiştir.

Dugan Bilgisayar Haberler

  • 1

Dugan Bilgisayar Partnerler

Dugan Bilgisayar İletişim

Dugan Bilgisayar Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Mutlukent Mahallesi 1977. Sokak No:17 06810 Ümitköy / Çankaya / ANKARA

Tel:  +90 (312) 435 80 32

Faks:+90 (312) 434 38 91

E-Mail : info@dugan.com.tr

Web: www.dugan.com.tr