DUGAN Bilgisayar Kuruluşu

1996 yılından beri sektörde kazandığı tecrübesini, 2002 yılında Kurumsal Satış ve Satış Sonrası Hizmet Ürünlerini kapsayacak bir yapıya dönüştürerek, geniş müşteri portföyüne sahip bir şirket olarak bugünkü seviyesine gelmiştir.

DUGAN Bilgisayar Vizyonu

Bugünü göz ardı etmeden geleceğe odaklanarak, işletmelerin ve faktoring sektörünün büyümesine katkı sağlamak ve tüm paydaşlar için değer yaratan bir büyüme ve kalite anlayışı.

Dugan Bilgisayar, alanında uzman insan kaynağı ve dinamizmini, gelişmiş teknoloji ve modern yönetim sistemleri ile buluşturarak, bu güne kadar kazandığı tecrübesi ile geniş müşteri kitlesine profesyonel teknolojik hizmetler sunmaktadır.

Bu doğrultuda Dugan Bilgisayar öncelikle markasını tescil ettirmiş, Türkiye çapında 7 bölge ve 21 servis noktası sağlamış, daha sonra TSE ve ISO 9001 kalite belgelerini alarak sektördeki yerini daha güçlü bir şekilde hissettirmiştir.
Image
Image

DUGAN Bilgisayar Misyonu

Doğru, hızlı ve değer yaratan çözümlerde, akla gelen ilk faktoring şirketi olmaktır.

Dugan Bilgisayar 2011 yılında Arel Enerji’ yi kurup Grup Şirketleri olarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak, istihdamı geliştirmek için Türkiye'de Afyonkarahisar, Antalya, Zonguldak ve Isparta illerinde enerji yatırımları yapmaya başlamıştır.

Dugan Bilgisayar, günümüz rekabet ortamında hizmetin oluşturulması ve sunulması sürecinin kurumsal bir yapı ile desteklendiği şirketlerin müşteriler tarafından uzun vadeli, güvenilir bir iş ortağı olarak tercih edildiği yaklaşımı benimsemektedir. Bu amaçla bünyesinde kurumsal boyutta düzenlemeler gerçekleştirerek; kaliteyi, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlere kadar geniş bir perspektif ve bütünlük içerisinde oluşturmakta, Şirket kaynaklarını bu anlayışa uygun olarak yönetmektedir.

DUGAN Bilgisayar Tarihçesi

AREL Enerji Yatırımları

Arel Enerji Çevre Yatırımları

Image
Image
Dugan Bilgisayar Yatırımları arasında, Arel Çevre Yatırımları Enerji ve Elektrik Üretim Ltd. Şti. enerji sektöründe kaliteli, güvenilir ve doğaya zarar vermeyen temiz enerji ihtiyacını karşılamak amacıyla 2011 yılında kurulmuştur. Bu gün itibari ile Türkiye genelinde 11’ nci tesis yapılma aşamasındadır.