DUGAN

1997'den Yılından Günümüze Dugan Bilgisayar

1997 yılından beri sektörde kazandığı tecrübesini, 2002 yılında Kurumsal Satış ve Satış Sonrası Hizmet Ürünlerini kapsayacak bir yapıya dönüştürerek, geniş müşteri pörtföyüne sahip bir şirket olarak bugünkü seviyesine gelmiştir.

Dugan Bilgisayar, tecrübeli insan kaynağı ve dinamizmini gelişmiş teknoloji ve modern yönetim sistemleri ile buluşturarak kazandığı rekabet gücü ve geniş müşteri kitlesine hizmet sunmaktadır. Bu doğrultuda Dugan Bilgisayar öncelikle markasını tescil ettirmiş daha sonra TSE ve ISO 9001 kalite belgelerini alarak sektördeki yerini daha güçlü bir şekilde hissettirmiştir.

Dugan Bilgisayar, günümüz rekabet ortamında hizmetin oluşturulması ve sunulması sürecinin kurumsal bir yapı ile desteklendiği şirketlerin müşteriler tarafından uzun vadeli, güvenilir bir iş ortağı olarak tercih edildiği yaklaşımı benimsemektedir. Bu amaçla bünyesinde kurumsal boyutta düzenlemeler gerçekleştirerek; kaliteyi, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlere kadar geniş bir perspektif ve bütünlük içerisinde oluşturmakta, Şirket kaynaklarını bu anlayışa uygun olarak yönetmektedir.
aboutus.jpg

Dugan Bilgisayar Hakkında Daha Fazla Bilgi için bize E-Mail yollayabilirsiniz.

1997'den Günümüze Dugan Bilgisayar ile Çalıştılar.

Dugan Bilgisayar, günümüz rekabet ortamında hizmetin oluşturulması ve sunulması sürecinin kurumsal bir yapı ile desteklendiği şirketlerin müşteriler tarafından uzun vadeli, güvenilir bir iş ortağı olarak tercih edildiği yaklaşımı benimsemektedir.

Son Kullanıcı Çözümleri

Masaüstü Bilgisayarlar, Taşınabilir Bilgisayarlar, Tablet ve Sunucu Satış ve Satış sonrası Destek Hizmetleri

Çevre Birimleri

Çevre Birimlerinin (Yazıcı, Tarayıcı, Projektör, Akıllı Tahtalar...) Satışı ve Satış Sonrası Destek Hizmetleri

Özel Yazılım Hizmetleri

Her Türlü Sektöre Yönelik Özel Yazılımların Projelendirilmesi, Üretimi, Uyugulanması ve Satış Sonrası Destek Hizmetleri.

Danışmanlık Hizmetleri

İnternet Teknolojileri alanında Web Projeleri geliştirme Android ve IOS Uygulamaları oluşturma Destek ve Takibi.

client1.png
client2.png
client3.png
client4.png

Dugan Bilgisayar Hakkında

1997 yılından beri sektörde kazandığı tecrübesini, 2002 yılında Kurumsal Satış ve Satış Sonrası Hizmet Ürünlerini kapsayacak bir yapıya dönüştürerek, geniş müşteri pörtföyüne sahip bir şirket olarak bugünkü seviyesine gelmiştir.

Dugan Bilgisayar Haberler

  • 1

Dugan Bilgisayar Partnerler

Dugan Bilgisayar İletişim

Dugan Bilgisayar Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Mutlukent Mahallesi 1977. Sokak No:17 06810 Ümitköy / Çankaya / ANKARA

Tel:  +90 (312) 435 80 32

Faks:+90 (312) 434 38 91

E-Mail : info@dugan.com.tr

Web: www.dugan.com.tr